Akce restaurace Lhotka Ostrava
Využijte skvělých akcí v restauraci, hotelu a penzionu Lhotka Ostrava

DEGUSTAČNÍ MENU

Restaurace Lhotka Ostrava má pro Vás připraveno pětichodové degustační menu

Když na zážitek, tak do Lhotky! Máme pro Vás připraveno pětichodové degustační menu, které nese název poznej Lhotku. Chceme Vám dát příležitost vyzkoušet z naší karty více chutí, aby jste mohli lépe poznat naši kuchyň

Rezervujte si stůl a přijďte se úžasně najíst a užít si perfektního požitku z těchto specialit. Věříme, že se u nás budete cítit jako v bavlnce. Těšíme se na Vás. Rezervace přijímáme také na telefonu 596 628 662

Degustační menu v naší restauraci Lhotka Ostrava je pro Vás vhodnou příležitostí pro test naší kuchyně, například pokud zvažujete o oslavě u nás. Svůj stůl nemusíte rezervovat, ale při rezervaci Vám jej samozřejmě svátečně založíme a nechejte si volno alespoň na 2 hodiny, kdy Vám budeme jednotlivé chody prezentovat a vy se necháte v klidu unášet množstvím vyladěných chutí.

Informace o alergenech Vám podá naše obsluha

restaurace Lhotka Ostrava
restaurace Lhotka Ostrava
Vážení rodiče, užijte si nedělní odpoledne i vy ! Pouze v restauraci hotelu a penzionu Lhotka Ostrava pro Vás každou neděli pořádáme odpoledne plné her, tance a zábavy pro Vaše ratolesti pod vedením zkušené animátorky !

Přijďte do restaurace Lhotka Ostrava s Vašimi dětmi a v klidu si vychutnejte Vaše oblíbené jídlo, či drink a o Vaše děti se postaráme my. Vstupné na akci je pro rodiče s dětmi zcela ZDARMA.

AKCE SE KONÁ V LETNÍCH MĚSÍCÍCH KAŽDOU NEDĚLI OD 15,00 DO 18,00 HODIN, A TO ZA KAŽDÉHO POČASÍ !!!

(Při nepřízni počasí se akce koná uvnitř, v salónku restaurace Lhotka Ostrava)